واکنش سرپرست استقلال به بیانیه باشگاه سپاهان

سرپرست استقلال نسبت به بیانیه باشگاه سپاهان درباره اتفاقات بازی گذشته واکنش نشان داد.

باشگاه سپاهان بعد از اتفاقاتی که طی دیدار با استقلال افتاد امروز بیانیه ای را صادر کرد و خطاب به مسئولان تیم آبی پوش پایتخت خواست از موضع گیری علیه امید نورافکن و سایر بازیکنان پرهیز کنند. در بیانیه سپاهانی ها همچنین آمده که استقلالی ها از هدیه داور لذت ببرند و بحث های حاشیه‌ای را تمام کنند.

سعید رمضانی سرپرست استقلال در واکنش به این بیانیه به خبرنگار ما گفت: «باید بگویم که یک بازی انجام شد و با همه اتفاقاتش تمام شد و رفت. اگر اتفاقی علیه یک تیم و به سود یک تیم دیگر رخ داده نیز تمام شده و رفته و نتیجه دیگر برنمی گردد. این مسائل بارها در فوتبال اتفاق می افتد و نباید به چیزی دامن بزنیم. از طرف دیگر استقلال و سپاهان بارها باهم دیدار کردند و بازهم بازی می کنند و اینها جزو زیبایی های فوتبال است. پس نباید به حواشی دامن بزنیم و به نظرم این اتفاقات باید تمام شود.»

وی درباره موضع گیری اعضای استقلال علیه نورافکن تاکید کرد:‌«من قبلا هم گفتم که درباره رفتار و کردار امید نورافکن هیچ بحثی ندارم و اصلا به کسی ربطی ندارد که چطور می‌خواهد زندگی کند اما در عرف ما یک مساله هست به نام احترام به بزرگتر. همیشه به همه می‌گویم که باید احترام بزرگ تر را نگه داریم. حتی اگر بزرگتر اشتباه هم بکند،‌باید احترامش را نگه داشت و بعدا در خلوت با او صحبت کرد. این رفتارهای برای آینده خود نورافکن ضرر دارد.»

رمضانی درباره اینکه سپاهانی ها گفته اند اگر اتفاقات داخل راهروی ورزشگاه فاش شود، استقلال ضرر می کند، بیان کرد: «تا زمانی که من در راهروی ورزشگاه بودم هیچ اتفاق و درگیری پیش نیامد و واقعا نمی دانم منظور سپاهانی ها چیست. ایا برای نورافکن اتفاق بدی در راهرو افتاده؟ من چیزی نمی دانم.»

همچنین ببینید

ترکیب استقلال مقابل سپاهان در جام حذفی

با نظر فرهاد مجیدی برابر سپاهان ترکیب بدین صورت اعلام شد: سید حسین حسینی روزبه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *