اختصاصی هواداران استقلال: تمدید سریع بازیکنان موثر و فروش بازیکنان بی انگیزه

همه بخوبی میدونیم که استقلال در این فصل شرایط خیلی خیلی سختی رو داشت از نداشتن زمین تمرین مناسب در زمان استراماچونی تا رفتن خود استراماچونی که با دلایل غیر روشن و نامعلومی که عمده هوادارن دلایلش رو منتسب به وزرات ورزش و عواملش میدونن گرفته تا ندادن پول بازیکنان و وضعیت کرونا و مصدومیت های زیاد اول فصل و فروش تعداد زیاد بازیکنان هر فصل و … که گفتنِ تمامی این ها خارج از حوصله است.

با توجه به اینکه بعضی از بازیکنان که نیازی نیست اسمی برده بشه نه انگیزه ای تو بازی ها از خود نشون میدن و نه توانایی فنی سابق رو دارند. پس بهتر هست که جایگزین مناسب برای آنها پیدا کنند. الان بهترین زمان مناسب برای تمدید قرارداد با بازیکنانی که تلاش واقعی داشتند، مثل علی کریمی که یکی از موثر ترین مهره های استقلال بدون شک در این فصل بوده و برای فصل بعد هم حتما همه هوادارن استقلال موافق حضورش در تیم هستند.

اما زودتر از همه اینها باید تکلیف سرمربی تیم مشخص بشه. مدیریت باید هر چه زودتر کادرفنی تیم برای فصل بعد رو مشخص کنه حالا یا تمدید با فرهاد مجیدی که با توجه به همه مشکلاتی که اشاره شد نتیجه بدی نگرفته چه هر شخص دیگه ای، باید زودتر به تصمیم گیری نهایی برسند تا لیست بازیکنان مورد نظرش برای فصل بعد رو بگیرند و مذاکرات رو هر چه سریعتر شروع کنند.

هواداران استقلال نگران فصل بعد هستند چون چندین سال هست که بجای اینکه بازیکنان موثر حفظ بشند و بازیکنان بی انگیزه از تیم خارج بشند، برعکس عمل میشه.

همچنین ببینید

ترکیب استقلال مقابل سپاهان در جام حذفی

با نظر فرهاد مجیدی برابر سپاهان ترکیب بدین صورت اعلام شد: سید حسین حسینی روزبه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *